Výplach při poškození očí EYE WASCH

Cederroth eye wash with sign_left_7251_7200_721700_300dpi

Při zásahu chemie, oleje do očí je důležité, abyste začali vyplachovat oči hned během prvních několika sekund. Důležité je také efektivní vyplachování s velkým množstvím tekutiny. Tekutina by měla být rovněž pufrována, tj. Měla by mít neutralizační účinek proti postříkání alkalických látek (např. Louh) a kyselin (např. Kyselina akumulátoru).Cederroth Eye Wash je proto navržen tak, aby se otevíral, jakmile je vytažen z držáku, má speciální násadku na oko, které zaručuje optimální průtok a obsahuje proplachovací kapalinu se správným složením. Cederroth Eye Wash má obecně silnější neutralizační účinek na postříkání alkalických látek než na kyseliny.Cederroth Eye Wash je také k dostání v různých provedeních s různým příslušenstvím, což znamená, že může být umístěn tak, aby byl vždy snadno přístupný a připraven k použití.

Výhody produktu :

- Funkční design

- Účinné proplachování

- Rychlé a snadné otevření

- Flexibilní polohování

- Důkladné proplachování

- Oční sprej chráněný před prachem

- Pufrovaná kapalina

721500 _720970 _300

Cederroth Eye Wash - prokázáno, že je efektivnější než roztok chloridu sodného proti stříkání alkalických a kyselých látek *

Čistící stanice Cederroth Eye byla navržena tak, aby vám pomohla co nejrychleji pomoci. Stanice má místo pro dvě lahve, které se automaticky otevírají, když je vytáčíte z držáků. Láhve jsou navrženy tak, aby vám umožnily vypláchnout oko s dobrým proudem tekutiny po dobu asi 1,5 minuty.Má 4.5 rok trvanlivosti. Nyní jsou součástí balení

* Buffered liquid poskytuje větší šanci na záchranu vašich očí.

Cederroth Eye Wash pracuje za účelem neutralizace hodnoty pH oka, tj. Má neutralizační účinek na alkalické nebo kysané postříkání, což poskytuje rychlejší výsledek než normální roztok chloridu sodného. Účinek je obecně silnější na alkalické látky než na kyseliny.

Prostor pro dodatečnou výbavu

Zařízení Eye Wash Station obsahuje další místo pro vlastní příslušenství, např. zásobník na ochranné brýle nebo rukavice.Snadno se naplní.

Průhledné dveře usnadňují informaci o prázdném místě, když potřebujete znovu doplnit Eye Wash.

Zásobník na náplasti

Stanice je dodávána také s plastovým dávkovačem na náplasti Salvequick .

V našem novém dávkovacím zařízení jednoduše vytáhněte náplastiy směrem dolů, což zabraňuje vzniku nečistot nebo pokapání krve v jiných oblastech. Náplně jsou uzamčeny v dávkovači. Odstranění prázdných náplní je snadné pomocí speciálního klíče.

Obsah:

- 2 lahvičky Cederroth Eye Wash,

- 500 ml v každém 

- 1 dávkovač na náplasti, včetně 40 textilních a 45 latexových náplastí

- 1 Pokyny pro mytí očí 

-1 Klíč

Rozměry stanice: Rozměry: Š 290 x V 560 x H 120 mm

Zásobník na náplasti (REF 490700) lze zakoupit samostatně.

Různé poškození po styku s chemickou látkou

Lidské oko je pH neutrální. Když se do oka dostane kyselina, penetrace nebo cizí těleso, jejich zásahem jsou drastické změny hodnoty pH a během několika sekund vedou k poškození oka. Nejběžnějším měřítkem korozivní účinky na oči jsou chemické látky. Běžné příčiny poškození exploze baterie očí, vystavení žíravých částic, cement, vápno a průmyslové mytí nádobí a v některých pracích prostředků, čpavku, odmašťovacím činidlem, barvou, lepidlem a uhličitanu sodného. Také, kovové částice, prach a nečistoty. Vše je třeba omýt okamžitě po zásahu do očí, aby v něm zůstaly po co nejkratší dobu.

7255__rgb300